درباره تیم راهبردی

تیم؛ ت:تخصص / ی:یکپارچگی / م:مهارت

تیم راهبردی اثر انگشت

تیم راهبردی اثر انگشت به عنوان مغز متفکر این آژانس تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال، متشکل از افرادی با تحصیلات بین المللی، متفکر و ایده پرداز می باشد، اعضاء تیم راهبردی اثر انگشت جدیدترین متدها و راهکارهای تبلیغاتی دنیا را لمس کرده و آنها را برای برندهای مطرح کشور عزیزمان ایران بکار می گیرند. گرچه خانواده اثر انگشت بسیار بزرگتر می باشد اما به رهبری تیم راهبردی اثر انگشت، مسیری رو به جلو را پیش می برد.

بهزاد حاج عبدالباقی

مؤسس اثر انگشت و مدیر عامل  مجموعه

      

جناب آقاى بهزاد حاج عبدالباقى دانشجوى انصرافى رشته ى گرافیک مى باشد. ایشان فعالیت خود را در زمینه تبلیغات از سال ۸۶ تحت عنوان گرافیست در شرکت ابر سپید آغاز نمود و با مجموعه هایى چون شهردارى، موسسه کفا، نمایشگاه بین المللى و… همکارى نمود.

در سال ۸۹ شرکت تبلیغاتى ترنج را راه اندازى کرد و در زمینه ى چاپ و بسته بندى فعالیت خود را آغاز نمود و به تحصیل در رشته ى گرافیک مشغول شد. علاقه بیش از حد وی به دنیاى تبلیغات و گرافیک سبب شد تا دانشگاه را رها کند و به طور خودآموز و تجربى به یادگیرى بپردازد، پس شروع به تحقیق و مطالعه نمود تا جایى که در سال ۹۱ در ۳ جشنواره معتبر برنده ى جایزه و لوح تقدیر شد. عکاسى به عنوان یکى از ابزار هاى مورد نیاز گرافیک سبب شد، او بطور خود آموز و تحقیقاتى شروع به یادگیرى هنر عکاسى کند.

عکاسى به حدى برای او لذت بخش بود که شروع به فعالیت جدى در رسانه هاى خبرى کرد. در سال ۹۱ همکارى خود را با باشگاه خبرنگاران جوان آغاز کرد. عکس هاى ایشان مورد توجه دیگر رسانه ها قرار گرفت. در سال ۹۲ روزنامه هاى همشهرى، جوان و سایت عقیق از وى دعوت به همکارى کردند و جناب حاج عبدالباقى به طور همزمان با این چهار رسانه همکارى مى کرد. در همان سال برنده ى جوایز متعددى از جمله دوربین دات نت، پیک وان و… شدند و در پایان سال ۹۳ مجموعه عکس ایشان از مناطق جنگى عراق و زندگى بدون جنگ در عراق مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و جوایز متعددى از سفارت ایران در عراق و رییس خانه عکاسان عراق و… دریافت کرد و موجب شد تا صدا و سیماى جمهورى اسلامى ایران واحد مرکزى خبر، وزارت امور خارجه، ریاست جمهورى از ایشان درخواست همکارى کنند.

در سال ۹۳ به صدا و سیماى جمهورى اسلامى ایران پیوست اما تمام این سالها دغدغه ى او گرافیک و تبلیغات بود. به گفته وى، سه رکن اصلى تبلیغات علم رسانه، علم هنر و اقتصاد است که آقاى حاج عبدالباقى به لطف الهى در این سه مسیر قرار گرفته بود و در این سال ها مدیریت هنرى موسسه فرهنگى هنرى هفت گام هنر و مدیریت هنرى موسسه سامیار و مدیریت تبلیغاتى موسسه عرفان و ریاست هیئت مدیره پیکى مدیا را در کارنامه ى خود دارد. همچنین شرکت ها و کارخانجات متعددى در لیست مشتریان ایشان قرار داشتند.

در پایان سال ۹۷ جناب حاج عبدالباقى شرکت هنر اثر انگشت طراحان را به ثبت رساند و با اخذ مجوز کانون تبلیغاتى از وزارت فرهنگ و ارشاد فعالیت خود را آغاز کرد و با یارى تیم راهبردی اثر انگشت، در حال فعالیت در این آژانس تبلیغاتى و بازاریابی دیجیتال مى باشد.

گرافیک همان چشم سوم است که با آن مى توان ژرفاى هر چیز را در زوایاى مختلف دید؛ گاهى با این چشم حتى امواج صدا را خواهى دید، تاریخ و حتی مزه را می توان دید. گاهى گرافیک همچون انگشتانى ست براى لمس کردن، حتى لمس حجم و سطوحى که جرم و جسم ندارند. با گرافیک حتى خدا را مى توان لمس کرد.

محمدصادق نانوایی

هم بنیانگذار و مدیر فنی

آقای محمدصادق نانوایی متولد سال ۱۳۷۲ در تهران می‌باشد. وی فارغ التحصیل کارشناسی در رشته مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبایی در سال ۱۳۹۵ است. محمد صادق در همان ابتدای دوران دانشجویی خود شروع به یادگیری زبان C# به صورت آنلاین کرده و متوجه علاقه خود به حوزه برنامه نویسی و وب شد؛ پس از آن نیز به صورت کارآموز برنامه نویسی در یک شرکت خصوصی شروع به فعالیت کرده و بعد از فارغ التحصیلی و اتمام دانشگاه به صورت تمام وقت شروع به یادگیری خودآموز و همزمان کار در حرفه برنامه نویسی کرد.

تخصص آقای نانوایی در برنامه نویسی Backend بوده و تجربه کاری در زمینه Frontend را نیز دارد. دانش و مهارت‌های مختلف وی در زمینه‌های مختلف وب و نرم افزار، نکته‌ای مثبت برای او و البته تیم اثر انگشت محسوب می‌شود. در تجربه کاری ۱۰ ساله ایشان در زمینه برنامه نویسی می‌توان به سوابق و تجربیات زیر اشاره کرد:

مدیریت IT و برنامه نویس در آموزشگاه‌های حقوقی متعدد من جمله: آموزشگاه طرح نوین اندیشه، موسسه مطالعات حقوقی دکتر شهبازی، موسسه دانش افزایی حقوقی مکتوب آخر، موسسه آموزش عالی فاضل و …

البته یکی از تجربیات بسیار خوب ایشان، سابقه کار در شرکت CISSDM به عنوان برنامه نویس Laravel به صورت دورکاری (Remote)؛ لازم به ذکر است که کمپانی CISSDM بزرگ‌ترین شرکت در زمینه فناوری‌های زیر ساخت اینترنتی در شهر کالیفرنیا می‌باشد.

برنامه نویسی اپلیکیشن  به نام ریسک من که یک پروژه ملی محسوب می‌شود و توسط وزارت بهداشت پایه گزاری شده بود، نیز یکی دیگر از سوابق درخشان همکار گرامی است. آخرین مقصد آقای نانوایی قبل از پیوستن به تیم اثر انگشت حضور به عنوان برنامه نویس فرانت اند و بک اند در تیم مرورگروپ بود.

سابقه خوب و مهارت‌های عالی وی در زمینه برنامه نویسی و از طرفی با توجه به شرایط و اهداف تیم اثر انگشت، منجر شد تا وی در حال حاضر به عنوان هم بنیانگذار و مدیر فنی شرکت اثر انگشت فعالیت کند.

بستر وب و اینترنت به ما کمک میکند تا ارزش زمان را درک کنیم، از اینترنت به عنوان بستر آگاهی و رشد استفاده کنیم.

دکتر عماد خیاطی

مدیر مطالعات بازار

عماد خیاطى متولد ۱۳۶۶ دانشجوى دکترى اقتصاد است. ایشان به عنوان مدیر پروژه مطالعات بازار و طراحى مطالعات بازار و مطالعات بازاریابى با تیم راهبردی اثر انگشت همکارى مى کند. ۱۲ سال سابقه مطالعات بازار و همکارى با شرکت هاى معتبر در این حوزه از قبیل GFK ،بازار نگر، نیکراد نقشه و مشاوران تصمیم ساز راهبردى بخشى از سابقه کار تخصصى وى است. همچنین کارآموزى در شرکت نیلسون آمریکا(بزرگترین شرکت مطالعات بازار جهان) به عنوان تحلیلگر کمى مطالعات بازار از دیگر سوابق آقاى عماد خیاطى است. ایشان تا به امروز بیش از ۱۴ کمپین تبلیغاتى و طرح مطالعات بازار در حوزه هاى مختلف تدوین نموده است و بیش از نیمى از آنها را به عنوان مدیر پروژه اجرا نموده است. بواسطه تحصیل در رشته هاى مدیریت و جامعه شناسى در کنار اقتصاد، توانایى منحصر بفردى در زمینه مطالعات بازار و بازاریابى دارند. در حال حاضر ایشان دروس آمار، روش تحقیق و تحقیقات بازار را نیز در دانشگاه و موسسات مختلف تدریس مى کنند.

شناخت مسیر سبب تسریع در رسیدن به مقصد میشود، برندها در مسیر بازار قدم برمیدارند و مقصدشان موفقیت است؛ پس هر برندى براى رسیدن به موفقیت در این مسیر، در اولین گام نیاز به شناخت بازار دارد.

دکتر روناک بهنیا

مدیر استراتژی خلاق

روناک بهنیا فارغ التحصیل رشته کسب وکار است . ایشان به عنوان مدیر و متخصص استراتژی خلاق با تیم راهبردی اثر انگشت همکارى مى کند. او از سال ۱۳۸۹ به صورت تخصصی در حوزه ادغام نوآوری شرکت های نوپا با صنایع به فعالیت می پردازد. یجاد نوآوری در بافت کهنه صنایع و رشد آنها و همچنین راهی برای به نمایش گذاشتن استارتاپ ها در حوزه تخصص ایشان می باشد. خانم بهنیا از سال ۱۳۹۴ به صورت تخصصی در حوزه استراتژی تبلیغات با استفاده از نوآوری ورود کرده اند. به عقیده ایشان استراتژی بخش جداناپذیر تمام قسمت های هر کسب و کار است و مزیت رقابتی نوآورانه یکی از جذاب ترین نقاط برای جذب مشتری میباشد، هر کسب و کار میتواند مزیت خود را در تبلیغات به دیگران نمایش دهد.

تا حالا به معنى لغت استراتژى فکر کردید؟ استراتژى در لغت به معنى نقشه و راهبرده یه جورایى همون سیاست گذاریه استراتژى بیشتر در جنگ استفاده میشه و لزومى نداره بهتون بگن که کسب و کار هاى امروز هم کم از جنگ نداره و نیاز به سیاست داره هر قسمت کسب و کار نیاز به استراتژى خودش رو داره تبلیغات هم براى موفق شدن به استراتژى نیاز داره براى اینکه توى جنگ تبلیغاتى برنده باشیم نیاز به استراتژى مناسب در تبلیغاتمون داریم.

ریحانه قبادیان

گرافیست ارشد

ریحانه قبادیان پس از فارغ التحصیلی در رشته معمارى، با توجه به استعداد و علاقه شخصی خود در زمینه هنر و طراحی، قدم در این مسیر گذاشت و از سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت در رشته های مختلف هنری مثل آشپزی، پتینه، نقاشی موزاییک، طراحی و نقاشی و… کرد.

دوسال بعد،  وارد دنیای رنگ، طرح ‌و حجم‌، یعنی دنیای گرافیک شد. حدود دو سال به صورت خودآموز با مشاهده ویدیوهای آموزشی و شرکت در کلاس‌های آنلاین طراحی و گرافیک فعالیت جدی خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۹۷ به تیم راهبردی اثر انگشت پیوست و در ابتدای همکاری خود با این مجموعه با کمک ها و راهنمایی های جناب عبدالباقی مشغول ریبرندینگ و پس از آن ریدیزاین لوگو آژانس تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال اثر انگشت شدند. بعد از آن نوبت به سایت اثر انگشت رسید، که کمک به طراحی گرافیک وبسایت آژانس تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال اثر انگشت از مهمترین و بزرگترین تجارب خانم قبادیان در دنیای گرافیک به حساب می‌آید. ایشان در خلال طراحی گرافیک سایت تجربه های مفیدی در زمینه طراحی کاتالوگ، برند بوک، طراحى کاراکتر و پیکتوگرام و… کسب کرد و به صورت جدی مشغول طراحی هویت بصری شد. بعد از وبسایت اثرانگشت فعالیت در زمینه UI صفحه اینستاگرام آژانس تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال اثر انگشت و بعد از آن چندین صفحه مجازی دیگر مانند بهباقى، تمشک، عطریه، رلشاپ، نیکوثمر و… از دیگر سوابق کاری ایشان در حوزه طراحی و گرافیک به حساب مى‌آید.

خانم قبادیان در زمینه چاپ و بسته بندی هم در کنار تیم راهبردی اثر انگشت فعالیت های مختلفی مانند طراحی و شیت بندی بسته بندی‌های محصولات شرکتهای مختلف مانند طوس آلم مشهد، نگین دارو کیاسا، چای دوغزال، لوازم تحریر فایو استار و … داشتند.

ایشان هم اکنون به عنوان گرافیست ارشد در مجموعه ما فعالیت دارند.

گرافیک به من آموخت چگونه ببینم، چگونه بى اندیشم و چگونه رفتار کنم

محسن مرادی

کارشناس تولید محتوا بصری

محسن مرادی فارغ التحصیل رشته نرم افزار از دانشگاه تهران و متولد سال ۱۳۷۷ می‌باشد. محسن از جمله افرادی بود که از همان بچگی علاقه بسیاری به مباحث فنی داشت و همین موضوع نیز منجر به ورود وی به رشته نرم افزار شد. اولین تجربه کاری آقای مرادی در سال ۸۹ و از وبلاگ نویسی شروع شد؛ از همان سال نیز یادگیری نرم افزار فتوشاپ را آغاز کرده و توانست با فراگیری کامل آن شروع به تدریس فتوشاپ کند.

در سال ۱۳۹۵ وی شروع به برگزاری دوره‌های طراحی سایت و فتوشاپ در دانشگاه آزاد و به صورت مجازی کرد. پس از مدتی آقای مرادی به سبب علاقه بسیار زیاد به عکاسی، شروع به یادگیری این حرفه کرده و آن را به صورت حرفه ای انجام داد. او در کنار سایر توانمندی‌های خود، به کارهای عکاسی تبلیغاتی، مدلینگ، اجتماعات، ساخت تیزرهای تبلیغاتی شامل تصویربرداری، تدوین و … نیز مشغول شد و توانست در جلسات دولتی از جمله وزارت اقتصاد، تامین اجتماعی، وزارت کار و… به عنوان عکاس فعالیت داشته باشد.نهایتاً در حال حاضر آقای مرادی با عنوان شغلی کارشناس تولید محتوا بصری در تیم اثر انگشت فعالیت می‌کند.

نگاهم از لنز دوربینم گویای تمام احوالات و سخنان نگفته است.

آتیه خانعلی لو

کارشناس سئو و تولید محتوا

آتیه خانعلی لو متولد سال ۱۳۷۸ فارغ التحصیل رشته فیزیک مهندسی گرایش اپتیک و لیزر است. با اینکه ورود یک دانشجوی فیزیک به دنیای پر از خلاقیت محتوا و سئو یکم عجیب بنظر می‌رسد اما ایشان به سبب علاقه بیش از حد خود به این حرفه توانسته در مدت زمان کم پیشرفت بسیار چشمگیری در این زمینه داشته باشد. خانم خانعلیلو فعالیت خود را از سال ۹۷ و با عنوان شغلی تولید محتوای اینستاگرام شروع کردند و کم کم وارد دنیای محتوای وب سایت در حوزه‌هایی از جمله قطعات صنعتی، پزشکی، زیبایی، دکوراسیون، مارکتینگ و … شدند. پس از مدتی برای پیشرفت در زمینه کاری خود به سمت سئو رفته و در این زمینه با چندین سایت معتبر از جمله سایت سفر ۷۲۴ و سایت های دیگری در زمینه مبلمان، مهاجرت، دیجیتال مارکتینگ و … همکاری کردند. ایشان در حال حاضر با عنوان شغلی کارشناس سئو و تولید محتوا مشغول به کار هستند.

 

گوگل به من نشان داد که اگر برای رسیدن به جایگاه و رتبه خوب توی زندگی تلاش نکنی، هیچی از این زندگی بهت نمیرسه. پس برای رسیدن به بهترین‌های زندگی همواره و به صورت مستمر در حال تلاش باش.

شمیم رفیعی شاد

کارشناس تولید محتوا

خانم شمیم رفیعی شاد متولد سال ۱۳۷۴ و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت فناوری اطلاعات است. وی اولین تجربه کاری خود را از سال ۱۳۹۸ و در تیم مرورگروپ در سمت کارشناس تولید محتوا رقم زد؛ خانم رفیعی در حوزه‌های کنترل کیفیت محتوا، مدیریت سایت و همچنین تولید محتوا در اینستاگرام و سوشال مدیا  تجربه‌های بسیار خوبی دارد. وی در حال حاضر با سمت شغلی کارشناس تولید محتوا در تیم اثرانگشت فعالیت می‌کند.

کنار هم قرار دادن کلمات میتواند یک دنیای جدید بسازد. من همیشه دنبال راهی برای ساخت دنیای جدیدم.